Svatby 2020

First minute 2022

Chystáte svatbu v roce 2022 ? Zamluvte si termín !!! Za každý rezervovaný potah, ubrus, sukni z půjčovny a další vybrané zboží obdržíte slevu až 5-10% z pronájmu nebo jinou výhodu podle povahy a množství zapůjčených věcí !!! 

Akce platí pro rezervace s uhrazenou rezervační zálohou do 15.1. 2022. Platí pro konkrétní termín i předběžné rezervace na období, kde přesný den zatím nebyl stanoven ! V případě zrušení akce z důvodu pandemického zákazu se ZÁLOHY VRACÍ !

Jaké jsou výhody včasné rezervace ?

Vy máte včas rezervovaný termín a kapacitu, které se ve frekventovaných měsících na poslední chvíli často nedostává. Přestože se snažíme kapacitu každým rokem geometricky navyšovat, zejména červnové a zářijové termny bývají kapacitně náročné. 

Pro nás je výhodou včasné plánování a rozvržení kapacit a proto Vám rádi při včasné rezervaci rádi poskytneme výhodu.  Odpadá nám spousta starostí s organizací a rozvržením kapacit na poslední chvíli, vše se lépe organizuje. Dopředu si naplánujeme dostatečnou kapacitu i pracovní síly, zajistíme nové potahy s dostatečným časovým předstihem. Ve finále tedy díky tomu bude servis směrem k Vám kvalitnější.

Potřebujete více informací ? Napište co potřebujete a domluvíme se !


Svatební půjčovna

Svatební půjčovna s působností po celé ČR. Zajišťujeme dopravu k zákazníkovi a zpět. Hlavní činností je zejména textil (ubrusy, potahy), nádobí a služby (praní, čištění).

Kontaktujte nás

  • Zajisteni-svateb.cz
  • 56961 Dolní Újezd 635
  • 772 727 008
  • zajisteni-svateb@seznam.cz