Polep vánočních ozdob s vlastním jménem či jiným popiskem.Ozdoby se jménem, darováním, datum či jiným motivem na míru.

Pokračovat:: Vánoční ozdoby s vlastním jménem
Dárkový poukaz na svatbu, poukaz k Vánocům

Pokud chcete ušetřit budoucím novomanželům náklady na svatbu, nabízíme svatební dárkové poukazy.

Pokračovat:: Dárkové poukazy pro budoucí novomanžele
Virtuální realita pronájem

Virtuální realita program pro děti i dospělé. Vhodné jako zážitkový doplněk akcí. Projděte se po Měsíci, sáhněte si na velrybu, podívejte se do pohádky, zastřílejte si. Vše jakoby to bylo doopravdy.

Pokračovat:: Provozujeme virtuální realitu
Svatební placky, myrta na svatbu

Náhrada za myrtu na svatbu ? Svatební placka s myrtou :-).

Pokračovat:: Náhrada za myrtu na svatbu
Klipsy k rautové sukni

Rautovou sukni (skirting) lze ke stolu upevnit pomocí klipsů, které dodáváme k sukním zdarma.

Pokračovat:: Jak upevnit rautovou sukni ke stolu
Reflexní placky, samolepky, odrazky

Vyrábíme reflexní placky, samolepky, odrazky.

Pokračovat:: Výroba reflexní placky
Svatební půjčovna, potahy na židle, Ostrava, Opava

Půjčujeme potahy na židle, ubrusy, rautové sukně i do regionu Ostrava, Opava  a přilehlého okolí. Zajišťujeme dopravu, instalaci.

Pokračovat:: Svatební půjčovna Ostrava, Opava
Půjčovna kompresory na balonky, stojany na balonky

Půjčujeme kompresory, stojany na nafukování balonků. Zajistíme potisk i rozdávání balonků na Vaší akci.

Pokračovat:: Nafukovací balonky na prezentačních akcích
Placky na rozlučku, rozlučkové placky

Vyrábíme placky na rozlučku se svobodou, svatební placky.

Pokračovat:: Placky na rozlučku
Svatební potahy na židle, svatební půjčovna

Rozhodujete se jaké potahy vybrat ? Saténové nebo elastické ? Jaké jsou výhody a nevýhody ?  Klasické saténové potahy mají slavnostní vzhled, jsou levnější na zapůjčení, upínají se utažením uzlu. Malou nevýhodou je manuálně složitější instalace, která vyžaduje určitou zručnost.

Pokračovat:: Elastické nebo saténové potahy ?

Zboží z eshopu i svatební půjčovny dodáváme i na Slovensko prostřednictvím přepravní služby GLS.

Pokračovat:: Svatební eshop, svatební půjčovna Slovensko

Vyrábíme etikety a samolepky na lahve. Velikost, barvu a provedení lze individuálně přizpůsobit.

Pokračovat:: Výroba etiket na lahve

Nestíháte přípravy, nebo nemáte chuť objíždět salóny po celém kraji ? Chcete si vše v klidu vyzkoušet v rodinném kruhu ? Nabízíme dovoz zboží z půjčovny, dekorací a dalšího zboží až k Vám domů a konzultace. Potřebujete vidět jak vypadají potahy na židle, ubrusy, mašle, rautová sukně či párty stany ? Potřebujete se poradit, chcete v reálu zkusit barevné kombinace ? Chcete vidět jaké vyrábíme vývazky a podívat se, jaké jsou možnosti svatebních či dortových krabic ? Vše dovezeme až k Vám domů a vy si můžete vše vyzkoušet !!! 

Pokračovat:: Dovoz vzorků k zákazníkovi

Možnost pronájmu dekorací včetně nábytku a dotykové televize na realizaci expozic na veletrzích, výstavách, přednáškách.

Pokračovat:: Expozice na veletrhy, výstavy, semináře

Zajistíme služby spojené s organizací svatby v Litomyšli. Provozujeme svatební agenturu, zajistíme pronájem potahů na židle, ubrusů, rautových sukní, dekorace.

Nabízíme pronájem prezentační sestavy na svatby, veletrhy, výstavy. Dotyková sestava včetně stolu, židlí a dekorace (ubrus, rautová sukně, potahy na židle).

Pokračovat:: Jak se prezentovat na výstavě

Vyrábíme velkoformátové obří omalovánky nejen na svatbu případně i s Vaším motivem. Vhodné jako program na akci i jako dárek. Zabaleno do ruličky.

Pokračovat:: Obří omalovánky nejen na svatbu

Půjčujeme slavobránu včetně židlí, potahů, dekorací, stolů, ubrusů.

Pokračovat:: Půjčujeme slavobrány s dekoracemi a židlemi
Svatební vývazek juta, vintage
Vyrábíme svatební vývazky s jutou, různé kombinace.
Pokračovat:: Svatební vývazky juta vintage
Služby pro hotely, penziony, restaurace
Půjčujeme svatební potahy na židle, ubrusy, rautové sukně a další doplňky na svatbu. Zajistíme dopravu k Vám, odvoz zpět, praní, žehlení. Nemusíte se o nic starat.
Pokračovat:: Komplexní služby pro hotely, penziony, restaurace

Svatební samolepky

Svatební samolepky, výroba nálepekVyrábíme svatební samolepky, monogramy, nápisy ze samolepících plotrovaných fólií. Vyrábíme samolepky na auto, nálepky na svatbu, nálepky na dárky, monogramy na svatební dary, nálepky na zeď.

Svatební eshop

Svatební eshop. Dodáváme kompletní sortiment svatebních potřeb: svatební krabičky, dekorace, svatební vývazky, svatební placky, košíčky na koláčky, konfety, bublifuky, balonky, krystaly, ubrousky a další ...-

Párty servis, ozvučování

Párty stany, skákací hradyNabízíme komplexní zajištění akcí pro děti i dospělé. Párty stany, skákací hrady, ozvučování obřadů, program pro děti. Eventová agentura Litomyšl, párty servis.

Nahoru
svatební půjčovna Litomyšlsvatební vývazky, výroba svatební vývazky, vývazky juta, vývazky, vintage, svatební potahy na židle, svatební agentura Litomyšl, svatební trička, svatební výzdoba, košíčky na svatbu, krabičky na cukroví, krabičky na svatbu, svatební konfety, svatební mandle, dekorace na svatbu, svatební brána, svatební výzdoba, dekorace na venkovní svatbu, Dolní Újezd, Litomyšl, Svitavy, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, nafukovací balonky, dekorační balonky, tvarovací balonky na karneval, modelovací balonky, svatebnfí potahy, svatební potahy na židle, zapůjčení potahů, půjčovna svatební potahy, skákací hrady, pronájem skákací hrad, pronájem trampolína, hudba na svatbu, svatební projekce, svatební potahy Litomyšl, svatební potahy Dolní Újezd, svatební potahy Skuteč, svatební potahy Svitavy, svatební potahy Polička, svatební potahy Vysoké Mýto, svatební potahy Ústí nad Orlicí, svatební potahy Česká Třebová, svatební potahy Budislav, svatební potahy Proseč, svatební potahy Chrudim, elastické potahy na židle, potahy na kancelářské židle, potahy na banketové židle, samolepky, svatební samolepky, samolepky na auto, dekorační samolepky, samolepky pro děti, polepy Litomyšl, svatební nálepky, placky, odznaky, magnetky, magnetky na ledničku, zapůjčení rautová sukně, skirting, ubrusy, zapůjčení ubrusů, půjčovna ubrusů, pronájem párty stanů, půjčovna párty stanů, dekorační juta, juta na svatbu, svatební květiny, služby pro hotely a penziony, restaurace, zapůjčení slavobrány, půjčovna slavobrána, pronájem slavobrány, svatba svépomocí, zapůjčení kávovaru, pronájem kávovar na svatbu, firemní akci, projekce na svatbu, dotyková obrazovka na svatbu, gastro vybavení, obří omalovánky, originální dárky na svatbu, hotelový servis, event agentura, eventová agentura, párty servis, svatební půjčovna do domu, půjčovna nádobí, gastro půjčovna, reflexní doplňky, virtuální realita Litomyšl, karanténa, koronavir, roušky, samolepky, tisk, kopírování, skenování, laminování, vánoční ozdoby s vlastním jménem

Akce-pro-deti.cz - Svatební potahy Litomyšl, Zajisteni-svateb.cz, Placky, magnetky, samolepky, webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM, Webdesign, Skákací hrady Litomyšl, Půjčovna párty stany Litomyšl,
Eshop počítače, weby, it služby

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Informace o zpracování osobních údajůInformace o CookiesObchodní podmínky
Zajištění svateb Twitter / Zajištění svateb Google plus / Zajištění svateb Youtube / Zajištění svateb Youtube / Zajištění svateb Zajisteni-svateb.cz na zbozi.cz  Zajisteni-svateb.cz na Heureka.cz