Svatby 2020

First minute svatby 2023

Chystáte svatbu v roce 2023 ? Zamluvte si termín !!! Za každý rezervovaný potah, ubrus, sukni z půjčovny a další vybrané zboží od nás obdržíte slevu 5% z pronájmu  !!! Akce platí pro rezervace s uhrazenou rezervační zálohou do 30.1. 2023. V případě státem nařízených restrikcí (covid, lockdown atd) se záloha vrací.

Covid prohlášení

Covid informace

Nebojte se rezervovat zboží v půjčovně včas ! Zálohu na termín po Vás sice chtít budeme, pokud by ale opět došlo k zákazu akcí v důsledku vládních nařízení, tak Vám zálohu vrátíme !

Garance vrácení záloh

Garance vrácení záloh

Často se nás ptáte jak dlouho dopředu rezervovat a co když se akce zruší z důvodu pandemického zákazu. V takovém případě Vám ZÁLOHU VRÁTÍME.

Svatba na zahradě, zahradní svatby

Svatba na zahradě, zahradní svatby

V letošní sezóně sledujeme trend zahradních svateb či svateb na chatách a penzionech. Proč tomu tak je a jak Vám s nimi můžeme pomoci ?

Rezervace termínů s garancí

Předpokládáme, že minimálně v letních měsících půjde stejně jako minulý rok bez rizik menší svatby a oslavy provozovat. Zaplacené zálohy Vám v případě turnusů zrušených z důvodů epidemie vrátíme nebo přesuneme na jiný termín. Pro venkovní prostředí určitě využijete i osvětlené párty stany a další komponenty.

PF 2021

Děkujeme za přízeň

Vážení zákazníci, přátelé, příznivci. Děkujeme za přízeň a budeme se na Vás moc těšit v příští sezóně.

Svatební dárkové poukazy

Možnost dárkových poukazů, odeslání v dárkové obálce i digitálně na poslední chvíli emailem. I touto cestou tak můžete budoucím novomanželům finančně ulevit při svatební organizaci.

Vánoční ozdoby s potiskem

Vánoční ozdoby s vlastním jménem či jiným popiskem.Ozdoby se jménem, darováním, datum či jiným motivem na míru.

Zapůjčení dekorace + nádobí na oslavy, výročí

Zapůjčení dekorace + nádobí na oslavy, výročí

Nabízíme zapůjčení kompletních sad dekorací pro uspořádání oslav, výročí, Vánoc, narozenin. Zapůjčíme Vám potahy na židle, ubrusy, talíře, sklenice, příbory. Doprava po celé ČR až do domu !!

Svatební půjčovna

Svatební půjčovna s působností po celé ČR. Zajišťujeme dopravu k zákazníkovi a zpět. Hlavní činností je zejména textil (ubrusy, potahy), nádobí a služby (praní, čištění).

Kontaktujte nás

  • Zajisteni-svateb.cz
  • 56961 Dolní Újezd 635
  • 772 727 008
  • zajisteni-svateb@seznam.cz