Image
Image
Image
Image
Image

Svatební půjčovna, svatební eshop

Provozujeme svatební půjčovnu a svatební eshop. Zajišťujeme dopravu po celé ČR. Půjčujeme svatební potahy na židle, rautové sukně, skirting, ubrusy, svatební párty stany. Vyrábíme svatební dekorace. Spolupracujeme se soukromými osobami, agenturami, hotely, penziony, restauracemi.

Samolepka květina

Samolepka květina
bez DPH: 80,00 Kč
96,80 Kč
samolepka-kvetina-na-auto-nahled
Popis

Samolepka květina. Výška 10 cm. Na přání lze zakázkově upravit font, velikost, barvy i text. Samolepku lze použít k nalepení na auto, dveře, schránky, vrata. Číslo i text upravíme dle Vaší potřeby. Vyrobeno z kvalitní samolepící pvc fólie 70 µm. Jedná se o 3 vrstou vyřezávanou PVC samolepku (samolepka na podkladovém papíře překrytá nanášecí fólií). Před aplikací se odloupne papír zakrývající lepidlo, nálepka se aplikuje, nakonec se odtrhne vrchní nanášecí fólie. Vhodné do interiéru i exteriéru (odolnost proti nepříznivému počasí, uváděná životnost cca 3-4 roky). Lze aplikovat na přilnavé nepárovité plochy (kov, plast, sklo, ...). Termín dodání obvykle do 5 pracovních dnů (pokud není skladem)

Svatební půjčovna

Svatební půjčovna s působností po celé ČR. Zajišťujeme dopravu k zákazníkovi a zpět. Hlavní činností je zejména textil (ubrusy, potahy), nádobí a služby (praní, čištění).

Kontaktujte nás

  • Zajisteni-svateb.cz
  • 56961 Dolní Újezd 635
  • 772 727 008
  • zajisteni-svateb@seznam.cz